www.kaminskokaminas.lt
864826665


 

 

 

 

 

 
LT

 

Žaliuzi tipo tvoros - zaliuzine tvora šiuo metu tai populiariausios plieninės tvoros. Ši tvora simpatijas pelnė dėl puikios išvaizdos, paprastos priežiūros bei nesudėtingo montavimo. Gaminamos atskirais lankstiniais, kurie surenkami į segmentą naudojant šoninius laikančiuosius profilius. Dažniausiai segmentai renkami objekte, tokiu būdu išsaugant galimybę koreguoti dėl netikslaus stulpų betonavimo atsiradusią paklaidą.
Segmentai renkami įvairaus tankumo, atsižvelgiant į poreikius, tačiau dažniausiai montuojama 7-10 vnt elementų į vieną metrą. Rekomenduojamas atstumas tarp stulpų – iki 2,5 m. Esant skirtingiems atstumams tarp stulpų segmentus gaminame individualiai kiekvienam tarpui.
Dėl skardos apdirbimo galimybių gaminami įvairių formų tvoros elementai, todėl tikrai išsirinksite Jums priimtiniausią formą, o, esant pageidavimui, mūsų meistrai profesionaliai sumontuos segmentus per kaip įmanoma trumpesnį laiką.
Šios tvoralentės gaminamos iš specialaus plieno, kuris yra atsparus UV ir aplinkos poveikiui ( skarda padengta cinko sluoksniu - 275 g/m2 ), todėl tai užtikrina tvoros ilgaamžiškumą ir gerą estetinį vaizdą.

Šiuo metu turime 8-nis skirtingus modelius. 4 modeliai i 8cm profili. 4 modeliai i 6cm profili.

 

  • Paprasta priežiūra, lengvai valomos;
  • Gaminamos iš kokybiško plieno, todėl ilgaamžės;
  • Tvorą galima montuoti skirtingais tarpais tarp elementų;
  • Horizontalios tvoralentės pakankamai lengvos, todėl nereikalauja stiprių konstrukcijų;
  • Plati spalvų gama;
  • Reguliuojamas tvoros aukštis;
  • Reguliuojami tarpai tarp stulpų;
  • Paprastas montavimas.

Radote analogiška gamini pigiau? Praneškite - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
Pasiūlysime geriausią įmanomą kainą!i

Zaliuzine tvora , segmentine zaliuze , zaliuzi lameles tvora t.y - skardinės tvoros zaliuzės tipo. ŽALIUZINĖ TVORA - Graži, moderni, nereikalaujanti priežiūros, ilgaamžė skardinė tvora Jūsų namų grožiui ir saugumui tik pas mus, kreipkities! Žaliuzinės tvoros (lamelinės tvoros). Žaliuzinių tvorų gamyba iš metalo. Mūsų pagamintos žaliuzinės tvoros yra ypač aukštos kokybės!